golem
buhler
dibaq
orlicko
golempress
Real d
Zamberk
trailer

Nejbližší akce

Tajný život mazlíčků 2 2D (ÚTERÝ)

27.08.2019 od: 10:00

Teroristka 2D ( ÚTERÝ )

27.08.2019 od: 20:00

Angry Birds ve filmu 2 2D (ČTVRTEK)

29.08.2019 od: 17:00

Trailer k filmu

Tenkráv Hollywoodu

Newsletter

Pokud chcete dostávat novinky, zadejte prosím Váš e-mail, podle toho jestli chcete dostávat newsletter měsíčně, nebo týdně

týdně:
měsíčně:

Kino senior s filmy ZLATÝ PODRAZ a LOVENÍ v kině Žamberk!

 
ZLATÝ PODRAZ
ČR         DRAMA        OD 12 LET         106 MIN. 
 
Příběh o vášnivé lásce, basketbalu a životě ve stínu politiky. Film začíná v roce 1938. Hlavní linii snímku tvoří osudová láska mladého právníka a sportovce Franty (Filip Březina) k tanečnici Michelle (Patricia Volny), s kterou se seznámí na poválečném Mistrovství Evropy v basketbalu v Ženevě. Michelle je osudem pronásledovaná dívka, která prchla z vlasti před Stalinem i Hitlerem. Jejich příběh, který kromě politiky ovlivní i dva protikladní jedinci trenér Valenta (Stanislav Majer) a funkcionář Hrabal (Ondřej Malý), vrcholí v roce 1951, kdy Evropu už na mnoho let rozdělila železná opona.
 
KDE:          kino Žamberk
KDY:          úterý 3. září od 14:00
VSTUP:     60 Kč
 
                            
 
 
LOVEní
ČR         KOMEDIE         OD 12 LET         106 MIN. 
 
Hlavní postava filmu Eliška s tváří Ester Geislerové, má svatbu a čeká na svůj velký moment. Namísto svého „ano“ ale ženich řekne „ne“ a od oltáře uteče. Naštěstí má zdrcená Eliška skvělou kamarádku s jasným receptem, co je potřeba dělat. Ona sama střídá kluky jako ponožky a proto hned založí Elišce profil na osvědčené seznamce. Té to není příliš po chuti, ale je jí už 35 let, je single a má strach, aby jí neujel vlak. A chce vzít život pevněji do svých rukou. Vrhá se proto do randění naslepo a mezi řadou katastrofických schůzek zkusí najít novou lásku. Zároveň se musí rychle přestěhovat a jedinou možností je bydlet společně s nevlastním bratrem, podivínem, který pěstuje na střeše včely a který ji doma nechce.
 
KDE:          kino Žamberk
KDY:          úterý 17. září od 14:00
VSTUP:     60 Kč
 
                            
 

zpět


Webing.cz - webhosting, webdesign Infotip.cz - informaèní a vyhledávací server
Copyright © 2013 - 2019 FIDIKO - filmy, divadla, koncerty